Pokazywanie postów oznaczonych etykietą boho. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą boho. Pokaż wszystkie posty

09:00

Ślub ze Złota damą

Ślub ze Złota damą

Cześć!

Myślę, że chyba już dobrze poznaliście i zaprzyjaźniliście się z naszą najnowszą świąteczną kolekcją a ja tak na przekór jeszcze "przychodzę do Was" ze ślubniaczkiem, ale na to nie ma sztywnego sezonu więc być może jeszcze kogoś zainspiruje taką kartką. Wykorzystałam do niej bardzo, ale to bardzo uniwersalną i elegancką kolekcję jaką jest Złota dama a klimat jaki tu dominuje to jakże ukochane ostatnio boho :) 

Myślę, że taka kartka gdybyśmy wyciągnęli z kompozycji puchate serduszko byłaby również idealna np. na urodziny. Oprócz złotej damy wykorzystałam również duuużo listków z różnych kolekcji - to jest wielki atut marki Paper Heaven, listki pasują zawsze i wszędzie a do tego jest ich cała masa we wszystkich kolekcjach :) 

Tworzycie jeszcze kartki ślubne? czy już bardzo pochłonęły Was świąteczne klimaty? :) 



     



Pozdrawiam serdecznie :)



09:00

KARTKA ŚLUBNA W STYLU BOHO

KARTKA ŚLUBNA W STYLU BOHO

Hop hop! Cześć i czołem :)

W piątek Magda Wisiorek pokazała Nam piękną kartkę ślubną w beżowo niebieskich odcieniach i choć ja z niebieskim chyba mam na bakier tak u niej to połączenie bardzo mi się spodobało. Dziś również zapraszam Was na ślubną inspirację natomiast będzie to kartka w bardziej naturalnych odcieniach i w bardzo modnym ostatnio stylu jeśli chodzi o przyjęcia weselne czyli boho. 

Tą kartką chciałam Wam pokazać jak ważne dla mnie w kolekcjach są gładkie arkusze i użyłam do niej mojego ulubionego z kolekcji Dzikie z natury, którą mogliście w ostatnich dniach zakupić za połowę ceny. Gładkie arkusze uwielbiam wybierać pod bogate kompozycje lub właśnie takie w stylu boho. Do tego beżowego, ciepłego arkusza dobrałam arkusz z kolekcji Złota dama, który daje świetną "ramę" w klimacie roślinnym, botanicznym, idealnym do kompozycji boho. Kompozycję zbudowałam na tekturkowej makramie i użyłam do niej listków z różnych kolekcji. Nie lubię przesadzać z symbolami na kartkach ślubnych więc umieściłam wyłącznie serce, które gdzieś tam "wychodzi" z kompozycji.

Mam nadzieję, że taka propozycja przypadnie Wam do gustu :) 




Pozdrawiam :) 



Copyright © Paper Heaven , Blogger