09:00

Złota dama - pierwsza nowa kolekcja w 2022 roku!

Jak Nowy Rok to z przytupem!
Jak karnawał, to musi być złoto i błysk!


Kolekcja pełna elegancji i szyku, ale jednocześnie romantyczna, z cudownymi kwiatowymi kompozycjami. Ma w sobie pewną dostojność, ale także zwiewność i lekki wiosenny charakter.
Zresztą, sama zobacz!
Bez dwóch zdań te papiery do scrapbookingu będą idealne na nadchodzący sezon komunijny i ślubny. Oczywiście nie tylko - jak wszystkie kolekcje Paper Heaven także i ta jest mocno wszechstronna, jednakże nie ma co ukrywać, projekty ślubne i komunijne z takich papierów będą na pewno wyjątkowe.
Kolory i wzory na każdym arkuszu mają wszystko to co w takich pracach powinno być - delikatność i elegancję, a dodatek nadruku imitującego złoto tylko podkreśli urodę każdej Twojej kreacji wykonanej z tych papierów.

Ale dość tych opisów - zapraszamy Cię do naszego sklepu, gdzie już teraz możesz kupić tę kolekcję i przekonać się sama jaka ona jest!

A tymczasem, jak co premiera, mamy dla Ciebie blogowy przegląd całej nowej kolekcji :-)

Zestaw duży, w którym znajdziecie 12 dwustronnych papierów o wymiarach 30,5x30,5 cm i gramaturze 250 g/m2:


Jak zawsze, tył okładki to przepiękne wianki do samodzielnego wycięcia - jest to wzór bonusowy, niedostępny jako pojedynczy arkusz:


A tak wyglądają wszystkie arkusze w dużym zestawie:
Jest też oczywiście zestaw mały o wymiarach 15x15 cm, w którym znajdziesz arkusze z zestawu dużego, ale w mniejszej wersji ( 24 dwustronne arkusze - 8 różnych arkuszy po 3 sztuki każdy ):


Tu także znajdziesz bonusowy wzór na tyle okładki zestawu:
a także dwa dodatkowe wzory papierów, których nie ma w zestawie dużym:


Do kolekcji jest także zestaw Flowers o wymiarach 15x15 cm i gramaturze 250 g/m2, w którym znajdziesz wiele elementów do samodzielnego wycięcia:


Także i tu są wianki na tyle okładki:


Uzupełnieniem całej kolekcji jest dodatkowy arkusz ( który możesz kupić na sztuki ) z kwiatowymi grafikami do wycinania oraz nasze paski - tu, pełne listków:


I jak Ci się podoba?
Mamy nadzieję, że kolekcja Złota dama już teraz pobudziła Twoją wyobraźnię i wkrótce będziemy mogły zobaczyć Twoje prace wykonane z tych papierów :-)

Ściskamy i pozdrawiamy,
Zespół Paper Heaven.


5 komentarzy:

 1. Jak zwykle przepiękna kolekcja. Trudno jest się jej oprzeć. No i trzeba składać zamówienie 😏

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczności🤩 tyle złota😍 piękne kwiaty, liście, wianki i wsio 👌 cudne🤩🤩🤩

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudo te kolory kwiaty listki wianuszki złoto

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna kolekcja, wzbudza zachwyt :) Pięknie rozlokowane kompozycje, cudowne kolory i elegancki klimat - nie można się nie zakochać ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Paper Heaven , Blogger