09:50

Leśne zakładki - kurs video

Wrzesień na blogu Paper Heaven rozpoczynamy porcją szkolnych inspiracji.


Zaczął się rok szkolny i nasze Projektantki przygotowały kilka ciekawych projektów dla uczniów i nie tylko. 
Sklepowe półki uginają się ostatnio od tych wszystkich szkolnych przyborów, akcesoriów i dodatków. Dla chłopców, dla dziewczynek, wszystko w pięknych kolorach i w miłych dla oka wzorach. Ale nie ma to jak rękodzieło. Nie ma to jak np. ręcznie robiony plan lekcji czy przybornik na biurko zrobiony idealnie pod zainteresowania i upodobania ucznia. Czyż nie? Pomimo różnorodności szkolnych rzeczy w sklepach często ciężko jest znaleźć "to coś", a gdy robimy to sami, wiemy jakie kolory są dopuszczalne, jakie dodatki, postacie itd. Pełna personalizacja, która jest głównym atutem ręcznie robionych prac.

Zakładki do książek

Jednym z pomysłów na takie projekty handmade w szkolnej tematyce są zakładki do książek. W sklepach nie ma ich zbyt wiele, a jak już są to ..... no nic specjalnego ;-) Dlatego mamy dla Ciebie dziś super ciekawą propozycję na ręcznie robione, leśne zakładki. To pomysł Eli, która dodatkowo przygotowała kurs video, w którym pokazuje jak je wykonać. Kurs jest bardzo prosty dlatego każdy uczeń poradzi sobie z ich wykonaniem, każda mama z łatwością wykona taką zakładkę jako miły upominek na początek roku szkolnego i każdy mól książkowy może skorzystać z tego tutorialu.


Kurs video na zakładki

Leśne zakładki w przyjemnych, już ciut jesiennych kolorach - idealne na wrzesień :-)
Kurs video, w którym Ela pokazuje jak zrobić znajdziesz na naszym kanale YouTube -> Leśne zakładki - kurs video krok po kroku.
Leśne papiery do scrapbookingu


Oczywiście klimat i tematykę zakładek można dostosować według potrzeb i zainteresowań osoby, która będzie z nich korzystać, ale jeśli leśna atmosfera zakładek Eli Ci się podoba zajrzyj do sklepu Paper Heaven, gdzie możesz kupić kolekcję "Dzikie z natury" - kolekcję, która Ela wykorzystała do swoich zakładek handmade.Pomysły na zakładki do książek

Jeśli ciekawi Cię temat zakładek do książek i pomysłów na nie zachęcamy do przeglądania naszego bloga - znajdziesz tu jeszcze kilka innych pięknych i ciekawych ręcznie robionych zakładek. Na naszym kanale YouTube też jest jeszcze jeden kurs video na zakładki handmade i to z jamnikami!
Może któraś Ci się spodoba i zainspiruje Cię do tworzenia :-)

Kończąc na dziś życzymy Ci wspaniałego weekendu i zapraszamy w poniedziałek na nasz blog, kiedy to ukaże się szkolna inspiracja Angeliki.

Do zobaczenia!

1 komentarz:

Copyright © Paper Heaven , Blogger