08:00

Papiery do scrapbookingu ze złotem w kolekcjach Paper Heaven

 Złoto w papierach do scrapbookingu Paper Heaven


Tak! W naszych kolekcjach z całą pewnością znajdziecie papiery ze złotem!
Ale nie są to papiery błyszczące, nie są to papiery brokatowe, nie jest to folia.
To pełnowartościowe papiery do scrapbookingu, których nadruk perfekcyjnie imituje złoto, fakturę złotego brokatu czy też właśnie złotej folii. 
Jakie są tego plusy? Nic się nie kruszy, nic się nie sypie, papier ma odpowiednią gramaturę, a prace, w których wykorzystasz takie papiery są pełne elegancji i wyjątkowego uroku.
Kolekcje Paper Heaven ze złotym nadrukiem


Do tej pory wśród naszych kolekcji papierów w trzech z nich znajdziesz taki złoty nadruk.

"Nostalgia" to kolekcja papierów do scrapbookingu z 2019 roku, ale jeszcze jest dostępna w naszym sklepie.


Tutaj złoto pojawia się w formie plam, jak gdyby to była rozlana złota farbka rozcieńczona wodą. Efekt jest niesamowity, a dodatek takiego złotego koloru sprawia, że papiery te świetnie sprawdzają się w eleganckich pracach, np. ślubnych.
Tylko spójrzcie:
Kolejna kolekcja to "Białe jak śnieg", czyli nasza propozycja papierów świątecznych na Boże Narodzenie 2020 :-) Tu również pojawia się złoto, ale już w mniejszej ilości.


W tej kolekcji złoty kolor pojawia się obok srebrnego, ale jest tylko dodatkiem. Pięknym dodatkiem w formie wzorów chlapań, gwiazdek i innym elementów. Nie przytłacza, jest bardzo delikatne, a jednocześnie przykuwa uwagę. Prace świąteczne, które powstały z tej kolekcji były naprawdę wyjątkowe i niebanalne. Ale trzeba przyznać, że ten złoty nadruk jest fantastyczny!I na koniec nasza nowa kolekcja "Pierścień i róża", w której złoty kolor jest jednym z głównych odcieni na papierach ( tuż za różem i szarością ). 

W zestawie głównym, nadruk imitujący złoto pojawia się w formie drobnych chlapań oraz listków, natomiast w zestawie Flowers jest go zdecydowanie więcej - oprócz listków, gałązek i kwiatów, w tym zestawie znajdziecie dwa wzory arkuszy, które są całkowicie złote. Jeden z nich imituje złoty papier brokatowy, a drugi złotą folię:


*****


Zapewne takie złoto pojawi się jeszcze nie raz w naszych kolekcjach.
Jeśli jesteście ciekawi prac z wykorzystaniem papierów z nadrukiem imitującym złoto, obserwujcie nasz blog, fanpage oraz profil na Instagramie, gdzie nasze Projektantki publikują wspaniałe prace z ich wykorzystaniem i nie tylko ;-)

Pozdrawiamy ciepło,
Ekipa Paper Heaven.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Paper Heaven , Blogger